WE UNDERSTAND CLIENTS’ GOALS

ESAME statybos projektų įgyvendinimo inžinierių-konsultantų komanda, kartu įgyvendinusi daugiau nei 30 projektų.

KURIAME klientams vertę, užtikrindami sklandžius procesus ir visuomet būdami vienu žingsniu priekyje.

SIEKIAME pakelti statybų lygį, įgyvendindami projektus profesionaliai ir reikalaudami profesionalumo iš kitų.

VERTYBĖS

Kiekvienas projektas, kaip ir kiekvienas mūsų klientas, yra unikalus, todėl esame lankstūs ir skiriame daug dėmesio individualių lūkesčių pateisinimui.

Savo darbą grindžiame bendradarbiavimu, palaikome ilgalaikius ir atvirus santykius su savo partneriais.

DARBO METODAI

Mūsų pareiga – iškelti ir išlaikyti aukštus projekto standartus, todėl nuolatos mokomės ir tobulėjame.

Naudojame naujausias išmaniąsias technologijas, skirtas statybų valdymui, kurios padeda užtikrinti skaidrumą ir efektyvų bendradarbiavimą. Internetinėje platformoje integruojame visą projekto komandą, kur planuojame, dalinamės užduotimis ir galime sekti projekto progresą realiu laiku.

 

KOMANDA

Darius Čepokas
Direktorius / Partneris
darius@incorpus.lt
+370 611 33 236

Gytis Urnikis
Partneris
gytis@incorpus.lt
+370 659 55 202

Aurimas Dubonis
Partneris
aurimas@incorpus.lt
+370 684 03 497

Darius Balčiūnas
Partneris
d.balciunas@incorpus.lt
+370 615 70 206

Agnė Ulčickaitė
Teisininkė
agne@incorpus.lt
+370 699 44 222

Justas Oleškevičius
Projekto vadovas
justas@incorpus.lt
+370 685 09 988

Indrė Pažūsytė
Projektų inžinierė
indre@incorpus.lt
+370 690 51 000

Mantas Kazlauskas
Projekto vadovas
mantas@incorpus.lt
+370 614 32 664

Alina Zuokaitė
Projektų inžinierė
alina@incorpus.lt
+370 638 10 443

Giedrė Virbickaitė
Projektų inžinierė
giedre@incorpus.lt
+370 614 26 834

Aušrinė Verbylaitė
Projektų inžinierė
ausrine@incorpus.lt
+370 633 77 307

Arnoldas Baniulaitis
Statybos priežiūros inžinierius
arnoldas@incorpus.lt
+370 696 60 938

Simonas Pliupelis
Projektų inžinierius
simonas@incorpus.lt
+370 620 72 080

Šarūnas Grumadas
Projektų inžinierius
sarunas@incorpus.lt
+370 620 82 147

Karolina Grigorjevaitė
Projektų inžinierė
karolina@incorpus.lt
+370 692 72 963

Karolis Maskvytis
Projektų inžinierius
karolis@incorpus.lt
+370 638 34 512

Lina Čepokienė
Operacijų vadovė
lina@incorpus.lt
+370 686 09377

Jurgis Gelčys
Projekto vadovas
jurgis@incorpus.lt
+370 650 10 330

Goda Kotryna Raudonytė
Projektų administratorė
goda@incorpus.lt
+370 629 15738

Rimvydas Šlajus
Projekto vadovo asistentas
rimvydas@incorpus.lt
+370 606 57956

Agnė Sitkevičiūtė
Projekto vadovė
as@incorpus.lt
+370 648 96348

Giorgio Pastore
Praktikantas Statybos Inžinierius
giorgio@incorpus.lt
+370 636 59425

Laima Alešauskienė
Projektų inžinierė
laima@incorpus.lt
+370 612 02 581

Artūras Petkevičius
Projektų inžinierius
arturas@incorpus.lt
+370 695 54 004

Justas Stapulionis
Statybos priežiūros inžinierius
j.stapulionis@incorpus.lt
+370 616 75 933