WE UNDERSTAND CLIENTS’ GOALS

ESAME statybos projektų įgyvendinimo inžinierių-konsultantų komanda, kartu įgyvendinusi daugiau nei 30 projektų.

KURIAME klientams vertę, užtikrindami sklandžius procesus ir visuomet būdami vienu žingsniu priekyje.

SIEKIAME pakelti statybų lygį, įgyvendindami projektus profesionaliai ir reikalaudami profesionalumo iš kitų.

VERTYBĖS

Kiekvienas projektas, kaip ir kiekvienas mūsų klientas, yra unikalus, todėl esame lankstūs ir skiriame daug dėmesio individualių lūkesčių pateisinimui.

Savo darbą grindžiame bendradarbiavimu, palaikome ilgalaikius ir atvirus santykius su savo partneriais.

DARBO METODAI

Mūsų pareiga – iškelti ir išlaikyti aukštus projekto standartus, todėl nuolatos mokomės ir tobulėjame.

Naudojame naujausias išmaniąsias technologijas, skirtas statybų valdymui, kurios padeda užtikrinti skaidrumą ir efektyvų bendradarbiavimą. Internetinėje platformoje integruojame visą projekto komandą, kur planuojame, dalinamės užduotimis ir galime sekti projekto progresą realiu laiku.

 

KOMANDA

Darius Čepokas
Direktorius / Partneris
darius@incorpus.lt
8 611 33 236

Gytis Urnikis
Partneris
gytis@incorpus.lt
8 659 55 202

Aurimas Dubonis
Partneris
aurimas@incorpus.lt
8 684 03 497

Darius Balčiūnas
Partneris
d.balciunas@incorpus.lt
8 615 70 206

Agnė Ulčickaitė
Teisininkė
agne@incorpus.lt
8 699 44 222

Justas Oleškevičius
Projekto vadovas
justas@incorpus.lt
8 685 09 988

Indrė Pažūsytė
Projektų inžinierė
indre@incorpus.lt
8 690 51 000

Mantas Kazlauskas
Projekto vadovas
mantas@incorpus.lt
8 614 32 664

Alina Zuokaitė
Projektų inžinierė
alina@incorpus.lt
8 638 10 443

Giedrė Virbickaitė
Projektų inžinierė
giedre@incorpus.lt
8 614 26 834

Aušrinė Verbylaitė
Projektų inžinierė
ausrine@incorpus.lt
8 633 77 307

Simonas Pliupelis
Projektų inžinierius
simonas@incorpus.lt
8 620 72 080

Arnoldas Baniulaitis
Statybos priežiūros inžinierius
arnoldas@incorpus.lt
8 696 60 938

Jurgis Gelčys
Projekto vadovas
jurgis@incorpus.lt
8 650 10 330

Justas Stapulionis
Statybos priežiūros inžinierius
j.stapulionis@incorpus.lt
8 616 75 933

Šarūnas Grumadas
Projektų inžinierius
sarunas@incorpus.lt
8 620 82 147

Karolina Grigorjevaitė
Projektų administratorė
karolina@incorpus.lt
8 692 72 963

Karolis Maskvytis
Projektų inžinierius
karolis@incorpus.lt
8 638 34 512

Laima Alešauskienė
Projektų inžinierė
laima@incorpus.lt
8 612 02 581

Artūras Petkevičius
Projektų inžinierius
arturas@incorpus.lt
8 695 54 004