Statybų valdymas

ESAME statybos projektų valdymo inžinierių-konsultantų komanda, kartu įgyvendinusi daugiau nei 50 projektų.

KURIAME klientams vertę, užtikrindami sklandžius procesus ir visuomet būdami vienu žingsniu priekyje.

SIEKIAME pakelti statybų lygį, įgyvendindami projektus profesionaliai ir reikalaudami profesionalumo iš kitų.

VERTYBĖS

Kiekvienas projektas, kaip ir kiekvienas mūsų klientas, yra unikalus, todėl esame lankstūs ir skiriame daug dėmesio individualių lūkesčių pateisinimui.

Savo darbą grindžiame bendradarbiavimu, palaikome ilgalaikius ir atvirus santykius su savo partneriais.

DARBO METODAI

Mūsų pareiga – iškelti ir išlaikyti aukštus projekto standartus, todėl nuolatos mokomės ir tobulėjame.

Naudojame naujausias išmaniąsias technologijas, skirtas statybų valdymui, kurios padeda užtikrinti skaidrumą ir efektyvų bendradarbiavimą. Internetinėje platformoje integruojame visą projekto komandą, kur planuojame, dalinamės užduotimis ir galime sekti projekto progresą realiu laiku.

 

KOMANDA

Darius Čepokas
Direktorius | Partneris
darius@incorpus.lt
+370 611 33 236

Gytis Urnikis
Partneris
gytis@incorpus.lt
+370 659 55 202

Aurimas Dubonis
Partneris
aurimas@incorpus.lt
+370 684 03 497

Mantas Kazlauskas
Partneris
mantas@incorpus.lt
+370 614 32 664

Justas Oleškevičius
Projekto vadovas
justas@incorpus.lt
+370 685 09 988

Giedrė Mačiulienė
Projekto vadovė
giedre@incorpus.lt
+370 614 26 834

Arnoldas Baniulaitis
Statybų priežiūros vadovas
arnoldas@incorpus.lt
+370 696 60 938

Karolina Lasė
Projektų inžinierė
karolina@incorpus.lt
+370 692 72 963

Lina Čepokienė
Operacijų vadovė
lina@incorpus.lt
+370 686 09 377

Karolis Maskvytis
Statybų priežiūros vadovas
karolis@incorpus.lt
+370 638 34 512

Justas Stapulionis
Statybų priežiūros vadovas
j.stapulionis@incorpus.lt
+370 616 75 933

Artūras Puzeris
Projekto vadovas
a.puzeris@incorpus.lt
+370 658 14 829

Karolis Alijošius
Statybų priežiūros vadovas
k.alijosius@incorpus.lt
+370 601 62 855

Laima Alešauskienė
Projektų inžinierė
laima@incorpus.lt
+370 687 66 028

Rytis Stravinskas
Projekto vadovas
rytis@incorpus.lt
+370 610 04 980

Rytis Bebrauskas
Projekto vadovas
r.bebrauskas@incorpus.lt
+370 612 00 256

Mindaugas Janušas
Projektų inžinierius
mindaugas@incorpus.lt
+370 643 20 216

Laurynas Jankauskas
Projekto vadovas
laurynas@incorpus.lt
+370 671 86 404

Rasa Truncaitė
Projektų administratorė
rasa@incorpus.lt
+370 639 47 490

Irmina Baužinskaitė
Projektų inžinierė
irmina@incorpus.lt
+370 666 55 094

Deividas Gelažanskas
Projektų inžinierius
deividas@incorpus.lt
+370 618 49 809

Šarūnas Zakarevičius
Statybų priežiūros inžinierius
s.zakarevicius@incorpus.lt
+370 647 59 097

Aušrinė Ramančionytė
Projektų inžinierė
ausrine@incorpus.lt
+370 666 55 710

Eimina Petrauskaitė
Projektų inžinierė
eimina@incorpus.lt
+370 672 00 460

Samanta Jekabson
Projektų inžinierė
samanta@incorpus.lt
+370 678 46 261

Dominykas Maigys
Statybų priežiūros inžinierius
dominykas@incorpus.lt
+370 616 76 825

Mantas Večkys
Projektų inžinierius
m.veckys@incorpus.lt
+370 642 02 422

Gediminas Glušokas
Projekto vadovas
gediminas@incorpus.lt
+370 698 35 775

Andrius Tarulis
Projekto vadovas
andrius@incorpus.lt
+370 605 00 715

Laimonas Rimkus
Projekto vadovas
laimonas@incorpus.lt
+370 637 59 136

Patricija Norvilė
Projektų administratorė
patricija@incorpus.lt
+370 609 72 627

Paulius Mamaitis
Projekto vadovas
paulius@incorpus.lt
+370 615 95 758

Kšyštof Aškelovič
Projektų inžinierius
ksystof@incorpus.lt
+370 690 00 142